Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

7 marca 2023

Dni otwarte Politechniki

24 lutego uczniowie klas 7 i 8 w ramach Doradztwa zawodowego wzięli udział w Dniach Otwartych Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale  Zarządzania oraz Targach szkół ponadpodstawowych na Uniwersytecie Rzeszowskim. Uczniowie mieli możliwość  poczuć się studentami siedząc w auli oraz słuchając krótkiego wykładu -powitania przez władze Wydziału oraz poznania oferty kierunków i kontynuowania w przyszłości pracy wybranego kierunku . Nasza młodzież mogła zwiedzić laboratorium oraz porozmawiać z funkcjonariuszami straży granicznej, służby więziennej, strażakami oraz policjantami. Dodatkową atrakcją były koła naukowe, których przedstawiciele odpowiadali na pytania. Kolejnym ważnym spotkaniem były Targi Orientation Day podczas których dzieci poznały bogatą ofertę szkół ponadpodstawowych.

Oczami uczniów klasy 7A:

  1. Duża interaktywność stoisk-Maria L.
  2. Duża oferta liceum-Maja K.
  3. Bardzo mili ludzie-Olga Dz.
  4. Duży wybór szkół, mili ludzie, można było zapytać o rzeczy, które nas interesowały-Nikola M.
  5. Dobry wybór szkół-Karina K.
  6. Świetni ludzie prowadzący stoiska-Wiktoria Ś.
  7. Na Targach była przyjazna atmosfera oraz otwarci ludzie, którzy opowiadali o szkołach, do których uczęszczają. Na Politechnice mogliśmy dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy o zawodach-Maja S.