Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

9 czerwca 2021

Msza Święta wspólnoty szkolnej i podziękowanie o. Bartłomiejowi

Drodzy rodzice, nauczyciele, uczniowie i sympatycy!  Serdecznie zapraszamy Was w najbliższą niedzielę (20.06.) na Mszę św. Wspólnoty szkolnej o godz. 10:00. Informujemy także, że decyzją Ojca Prowincjała Mateusza Pindelskiego o. Bartłomiej Koszyk SP zostaje przeniesiony do Krakowa. Wraz z całą społecznością naszej szkoły chemy Ojcu Bartkowi podziękować za dwa lata pięknej pracy.  Wejście od strony placu zabaw (wejście dla zerówki) i od sali gimnastycznej (drzwi będą rozkodowane). Przypominamy o zakrywaniu nosa i ust w trakcie trwania Eucharystii.

Ojcowie Pijarzy