Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

15 lutego 2023

Spotkanie z ciekawym zwierzakiem ?

Podczas dzisiejszej lekcji Doradztwa zawodowego gościł gość specjalny, a właściwie dwoje gości: pani Anna Curyło i jej pupilek Zumba. Pani Ania opowiadała o swojej pracy-pasji- o zawodzie groomera. Ponad to, pani Ania jest behaviorystką oraz petsitterką-opiekunką do zwierząt. Uczniowie z ogromną radością uczestniczyli w lekcji, co widać na załączonych zdjęciach. Dowiedzieli się również na czym polega zawód pani Ani, jakie zabiegi i usługi świadczy w swoim zakładzie oraz poznali możliwości jakie niesie połączenie pasji i pracy. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Doradca zawodowy Barbara Gliwa