Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

10 czerwca 2022

Wycieczka klasy 6b

W dniu 9 czerwca klasa 6b korzystając ze wspaniałej czerwcowej pogody udała się na dwudniową wycieczkę do Krakowa – Łagiewnik – Zalasowej.
Najpierw uczniowie skorzystali z wodnych atrakcji krakowskiego aquaparku. Kolejnym punktem programu było poznanie najważniejszych zabytków Krakowa i legend z nim związanych. Ostatnim punktem tego dnia była pyszna kolacja w Łagiewnikach i wieczorny spacer.
Drugi dzień wycieczki uczniowie rozpoczęli Eucharystią w Kaplicy z Cudownym Obrazem Jezusa Miłosiernego. Następnie udali się do Centrum Jana Pawła II gdzie uczestniczyli w warsztatach na temat Całunu Turyńskiego. W tym dniu nie mogło zabraknąć nawiedzenia Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz wyjścia na wieżę widokową.
Ostatnim punktem wycieczki była indiańska wioska Fort Wapiti w Zalasowej koło Tarnowa.
Tam uczniowie mogli poczuć się jak prawdziwi Indianie strzelając z łuku, rzucając włócznią czy biegając po indiańskim torze przeszkód.
Wszyscy fantastycznie spędzili czas i wzbogacili swoją wiedzę.