Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

11 listopada 2021

Kolorowe kredki – czyli wielki kredkowy recykling

Nasza Szkoła bierze udział w akcji „Kolorowe kredki – czyli wielki kredkowy recykling”. Zbieramy kredki, następnie pracujemy nad ich obróbką i segregacją. Może mają Państwo w domu kredki niepotrzebne, zdublowane lub po prostu chcecie się podzielić kredkami z potrzebującymi dziećmi? Przyjmujemy nowe kredki, jak i te, które są zbędne.  Czego nie zbieramy? Połamanych kawałków kredek, starych flamastrów, długopisów, pogryzionych kredek, kredek świecowych. W szkole, w wyznaczonych miejscach już od poniedziałku, 15 listopada, będą ustawione pudełka na kredki: przy wejściu do świetlicy, przy portierni przy wejściu głównym i na korytarzach klas 1-3. Szczegóły na plakacie. Akcja organizowana jest w ramach działalności Szkolnego Koła Wolontariatu, w razie pytań proszę kontaktować się z panią Ewą Żukowską-Śliwą.