Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

22 kwietnia 2024

Kompetencje i umiejętności pracy w grupie…

16 kwietnia odbyły się ostatnie planowane zajęcia z Doradztwa zawodowego. Podsumowując tematy poruszane podczas zajęć nasi uczniowie klas 7a i 7b zmagali się z tworzeniem konstrukcji z makaronu, flipsów oraz pianki. Na pewno dużym wsparciem w budowie była lekcja przeprowadzona z naszym gościem p. Markiem Pastuła- inżynierem budownictwa. W tej świetnej zabawie chodziło o połączenie kompetencji i umiejętności pracy w grupie oraz wykorzystanie swoich zasobów. To ostatnia godzina w planie lekcji, ale nie ostatnia w tym roku szkolnym 😊 Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji.