Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Adres

ul. Bałtycka 33
35-323 Rzeszów

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

Sekretariat czynny

Poniedziałek - Piątek
7:00 - 15:00

21 marca 2023

Spotkanie z ciekawym człowiekiem

14 marca uczniowie klas 7 mieli przyjemność spotkania z panią Martą Dąbek- trenerką i coach’em firmy ubezpieczeniowej. Pani Marta opowiadała o swojej pracy, gdzie pracuje z dorosłymi osobami podczas szkoleń, warsztatów i pracy indywidualnej. Mówiła o świecie VUCA i że świat nie jest już do BANI 😉 Tłumaczyła siódmoklasistom jak ważna jest umiejętność uczenia się-bo ona przyda się do końca życia(Cykl Kolba). Pani Marta zachwycona był naszą szkołą, a aktywna postawa uczniów zachęciła do dalszej współpracy. Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i uczniów za poświęcony czas i bardzo ciekawą lekcję.